ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 16.01.2020 10:17

Виконавчий комітет Киїнської сільської ради повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Киїнської сільської ради № 6 від 15 січня 2020 року та у відповідності до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, 16.01.2020 року було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

• Силосна яма площею 2100,0 кв.м., яка розташована за адресою: Україна, 15505, Чернігівська область, Чернігівський район, село Киїнка, вулиця Овчаренка, № 47 А
  • Силосна яма площею 2295,0 кв.м., яка розташована за адресою: Україна, 15505, Чернігівська область, Чернігівський район, село Киїнка, вулиця Овчаренка, № 47 Б

Прохання: можливим власникам зазначеного майна протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими документами до виконавчого комітету Киїнської сільської ради за адресою: 15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Киїнка, вул. Перемоги, № 30, Киїнська сільська рада, тел. (0462)68-02-31.

Киїнської сільської ради