Новини Пенсійного фонду

Посилюються інспекційні заходи щодо виявлення у суб’єктів господарювання неоформлених працівників

25 серпня ц.р. начальник Відділу забезпечення наповнення бюджету № 1 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Людмила Соколенко взяла участь у робочій нараді Управління Держпраці у Чернігівській області стосовно проведення масштабної інформаційної та інспекційної кампанії з питань недопущення використання незадекларованої праці найманих працівників.

12:28 27.08.2020

Пенсії на карантині

Уряд постановою від 17.06.2020 № 500 продовжив дію карантину до 31 липня. А це означає, що фізичний доступ українців до отримання певних адмінпослуг досі обмежено.

12:00 15.07.2020

Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

12:15 19.02.2020