Новини ЦНАПу

Звіт ЦНАПу за перший квартал 2024 року

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Киїнської сільської ради почав свою роботу з 04 грудня 2023 року. Саме у ЦНАПі надається більшість послуг, які супроводжують людину від народження і до смерті.

16:11:03 21.05.2024

Шеринг документів через ЦНАП!

Відділом ЦНАП Киїнської сільської ради впроваджено послуга Дія.QR, за допомогою якої можна здійснити шеринг документів.

12:46:40 21.05.2024

УВАГА! Інформація для військовослужбовців та їх родин!

Киїнська сільська рада просить звернутися до відділу ЦНАП Киїнської сільської ради родини військових, які на даний час призвані на службу ЗСУ, з заявою та відповідним пакетом документів  для отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 5 тисяч гривень від сільської ради  згідно програми  підтримки військовослужбовців. Для жителів сіл Павлівка та Трисвятська Слобода звертатися у  старостат до адміністратора з віддаленим місцем роботи відділу ЦНАП - Наталії Савченко.

10:14:11 14.05.2024