Проекти рішень сільської ради

Про затвердження Регламенту Киїнської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок у власність (Вікторовська І.О.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок у власність (Близнюк Н.Л.)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Попсій С.О.)

Про затвердження проекту із землеустрою щодовідведення земельної ділянки тапередачу земельної ділянки в орендув с. Киїнка, вул. Овчаренка, 55 (Шутилін І.А.)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Гармаш В.М.)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Леоненко О.П.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок у власність (Сапун П.В.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок увласність (Ставицька Л.М.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок у власність (Бричка О.П.)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Кондратенко Д.В.)

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (Власенки)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (Годун Л.А.)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та про передачу земельних ділянок у власність (ФГ Киїнське)

Про розгляд заяви гр. Кругла В’ячеслава Петровича про виділення земельної ділянки (для індивідуального дачного будівництва)

Про розгляд заяви гр. Кругла В’ячеслава Петровича про виділення земельної ділянки (для садівництва)

Про розгляд заяви гр. Кругла В’ячеслава Петровича про виділення земельної ділянки (для будівництва індивідуальних гаражів)