В.о.начальника відділу: Мазур Інна Олександрівна

Спеціаліст відділу: Боровик Ольга Михайлівна

15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 18 А
(0462)69-75-10

e-mail: kuinkaosvita@ukr.net

Заклади освіти:

Киїнський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів Киїнської сільської ради

15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Киїнка, вул. Перемоги, 11, корпус 1

(0462)68-02-24

kienkaschool@i.ua

Трисвятськослобідський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Киїнської сільської ради

15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Трисвятська Слобода, вул. Волгоградська, 16 Б
(0462)68-98-07

radasloboda@ukr.net

посилання на сайт https://rsloboda.blogspot.com/

Заклад дошкільної освіти:

Киїнський заклад дошкільної освіти ясла-садок "Малятко" Киїнської сільської ради

15505, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, с.Киїнка, вул. Нова, 1

(0462)68-22-01

посилання на групу в фейсбуці https://www.facebook.com/groups/242355779786718

Відбувся районний спортивний захід з кікбоксингу та футболу

25 червня на території Киїнської територіальної громади відбувся районний спортивний захід з кікбоксингу та футболу присвячений 25-ій річниці Конституції України серед учнів ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос» юнаків та дівчат. Змагання проводились серед команд з Киїнської ТГ, Олишівської ТГ, Михайло-Коцюбинської ТГ та Новобілоуської ТГ з метою пропаганди фізичної культури і спорту серед сільських школярів, боротьби з негативними звичками, організації дозвілля шанувальників футболу та кікбоксингу.

18:40 25.06.2021

Виставка літератури до Дня Конституції України

Напередодні Дня Конституції України в бібліотеках Киїнської сільської ради традиційно оформлюються книжкові виставки, проводяться лекції-бесіди, аукціони знань та вікторини для дітей і не тільки на знання основного Закону України.

18:20 25.06.2021

УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ РУШНИКА-ВЕЛЕТНЯ

Нещодавно в області стартував творчий проєкт «Чернігівщини дерево-життя – могутній України оберіг» з виготовлення 200-метрового рушника за допомогою старовинної техніки нанесення візерунку вибійкою.

14:29 18.06.2021

Вітаємо переможця!

8 червня 2021 року відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу есе «Лист до солдата Великої Перемоги»,  який був організований з  ініціативи та підтримки депутата Чернігівської обласної ради Леоніда Петрова.

14:33 11.06.2021

Підсумки конкурсу дитячих малюнків "Громада майбутнього очима дітей"

До Міжнародного дня захисту дітей відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської ради було проведено конкурс дитячих малюнків «Громада майбутнього очима дітей».

15:43 02.06.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

15:42 26.05.2021