У Шестовиці відбувся концерт Військового оркестру

Сьогодні, 7 червня, у селі Шестовиця відбувся концерт Військового оркестру навчального центру Державної спеціальної служби транспорту під керівництвом військового диригента полковника Миколи Смаля.

16:16:28 07.06.2023

Міжнародний День захисту дітей

Традиційно в Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка відбулися спільні з Киїнською публічною бібліотекою заходи до Міжнародного дня захисту дітей. Під час свята діти 1-5 класів декламували вірші про літо, відповідали на запитання вікторини «З якої української народної казки герой», відгадували загадки, складали піраміду казок, ознайомлювалися з книжковими виставками «Україна наша рідна», «Українські письменники дітям». Кращих знавців казок було нагороджено книгами. Потім діти та батьки долучилися до  конкурсу  малюнків на асфальті. Далі дітлахи гралися на дитячому майданчику. А завершилися заходи Святом піци в класних колективах.

18:31:59 01.06.2023

Участь у обласних змаганнях "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

Ці вихідні видалися щедрими на гарні спортивні результати нашої громади. Так, 27 травня, на базі спортивного залу факультету ЧНУ "Чернігівський колегіум" ім. Т.Г. Шевченка, за підтримки Чернігівської обласної організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна", пройшли традиційні обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім'я». Організатор заходу – Чернігівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

08:54:59 29.05.2023

Взяли участь у обласній Спартакіаді

27 травня вісім найспортивніших команд Чернігівщини зустрілися у змаганнях Обласної спартакіади серед територіальних громад під егідою Громадської орагізації  "Чернігівська обласна організація "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Колос".

08:33:24 29.05.2023