Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у громадських діалогах

Дата: 06.12.2023 11:54

Шановні мешканці громади, запрошуємо вас взяти участь у громадських діалогах, спрямованих на обговорення ключових аспектів нашого спільного майбутнього. Це чудова нагода поділитися вашими ідеями та долучитися до процесу прийняття важливих рішень.

Дата та час: 18.12.23 11:00

Місце: с.Киїнка, вул Перемоги 7/1

Теми для обговорення включають:

1. Розвиток Інфраструктури: Як поліпшити нашу громаду та зробити її більш зручною для всіх?

2. Культурні та спільнотні ініціативи: Які ідеї є у вас щодо заходів, що підвищать нашу спільність та взаємодію?

3. Доступність освіти: Як ми можемо забезпечити, щоб якнайбільше людей мала доступ до якісної освіти?

Нехай ваш голос стане частиною позитивних змін! Будемо раді побачити вас на цих важливих діалогах.

Для того щоб доєднатись, посилання на зустріч: https://forms.gle/k18j6gb5h1E6cdj26

З нетерпінням чекаємо на зустріч і обговорення ідей разом з вами!

Проєкт впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

#ВідновленняГромади #ПАУСІ #РазомМиСила