Структура

"Возз'єднати Україну": Нацполіція запустила новий мобільний застосунок із пошуку зниклих дітей

Національна поліція України запустила мобільний застосунок «Reunite Ukraine». Мобільний додаток є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей, з урахуванням потреб України в умовах війни. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.

12:16:54 19.04.2023

До уваги абітурієнтів!

Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» зі спеціальностей «Комп’ютерні науки», «Телекомунікації та радіотехніка».

11:21:53 11.04.2023

Стартував прийом заявок на участь у конкурсі з реалізації проєктів у рамках обмінів молоддю України та Литви

Міністерство молоді та спорту України оголосило прийом заявок на участь у конкурсі з реалізації проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

11:00:32 11.04.2023

Тренінг: «Подолання стресового стану мешканців громади»

06 квітня поточного року за сприянням Чернігівської обласної громадської організації «Відродження нації», на базі Киїнського ліцею імені Костянтина Светенка проведений навчальний тренінг «Подолання стресового стану мешканців громади». В заході взяли участь психологи, педагогічні працівники, вихователі, медики, працівники соціальної сфери – всі ті хто має відношення до роботи з дітьми.

08:35:52 07.04.2023

Відбувся семінар із питань розбудови системи якості освіти у закладах освіти

29 березня, за участі фахівців Управління Державної служби якості освіти у Чернігівській області, на базі Киїнського ліцею імені Костянтина Светенка для освітян Киїнської громади відбувся семінар із питань розбудови системи якості освіти у закладах освіти.

18:05:36 29.03.2023