Відзначення Дня захисника та захисниці України

Дата: 02.10.2023 10:45

29 вересня 2023 р. у актовому залі Трисвятськослобідського ліцею імені Наталії Александрової відбувся Концерт до відзначення Дня захисника та захисниці України. Працівниками закладів «Центр дозвілля молоді» та Павлівського будинку культури Киїнської сільської ради було організовано патріотичну програму: говорили та співали як про давніх козаків, так і про наших славетних Захисників України, які мужньо боронять українські кордони, читали вірші. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських Воїнів, полеглих у боях за Вітчизну.

Свої виступи глядачам подарували: гурт «СолоХа», вокалісти закладів культури Киїнської сільської ради. Пронизливий вірш про війну та світлі надії на майбутнє прочитала жителька с. Трисвятська Слобода Надія Дрозд. Також свій авторський вірш про материнську любов і її велику силу продекламувала художній керівник КЗ «Центр дозвілля молоді» Раїса Потій. Кожний виступ учасників викликав бурю оплесків та сльози на очах глядачів.

Слова подяки захисникам та захисницям України і їхнім родинам висловив заступник Киїнського сільського голови Віктор Нікітенко.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Киїнської сільської   ради