Структура

Відбувся ІІ етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

26 листопада на базі Трисвятськослобідського ліцею проведено ІІ етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14:59:58 28.11.2022

День пам'яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 26 листопада.

09:00:32 26.11.2022

Обережно шахраї!

«Ваша картка заблокована», «Перерахуйте передоплату за товар», «Оформіть грошову допомогу», «Ваш родич потрапив у ДТП»– це найпоширеніші схеми, за якими діють шахраї.

10:40:19 15.11.2022

Засідання на тему: "Основні тенденції та виклики якісної організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році у закладах освіти"

Сьогодні в режимі відеоконференцзв’язку відбувся обласний онлайн-круглий стіл з керівниками органів управління освітою та закладів загальної середньої освіти територіальних громад області на тему "Основні тенденції та виклики якісної організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році у закладах освіти" . Працівники відділу освіти та керівники закладів освіти Киїнської сільської ради  долучилися до даного заходу.

14:07:40 09.11.2022

З Днем української писемності та мови!

Щиросердечно вітаємо із Днем української писемності та мови! У цей важкий для нашої країни час нам усім потрібно пам’ятати, що мова – це не лише засіб спілкування, а й потужна зброя у боротьбі з ворогом. Кожен із нас, обираючи українське слово, наносить нищівний удар агресору і демонструє усьому світу свою національну позицію!

09:19:14 09.11.2022

Радіодиктант національної єдності - 9 листопада об 11:00

У День української писемності та мови, 9 листопада об 11:00 год, відбуться радіодиктант національної єдності. Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик. Читатиме його — Народна артистка, Герой України Ада Роговцева. До методичної роботи над радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

13:08:06 08.11.2022