Вітаємо з Днем знань!

1 вересня - День знань, початок нового навчального року, старт нових здобутків, сміливих сподівань та звершень! Цьогоріч це свято проходить у непростий час, в умовах повномасштабної війни в Україні.

11:22:57 01.09.2022

Відправ монети на фронт: стартувала благодійна акція Нацбанку "Смілива гривня"

Копійка до копійки — і буде "Bayraktar" для ЗСУ. В Україні започаткували акцію "Смілива гривня". Здати залежані в гаманцях монети або заощадження зі скарбничок можна в банках "Пумб" та "Ощад". Там приймають 10, 50 копійок та монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Українці зможуть назбирати мільйони, прогнозують в НБУ.

12:45:51 18.08.2022

Благодійна допомога дітям з багатодітних сімей

17 серпня 2022 року за сприяння волонтерів від Чернігівської обласної державної адміністрації Коломійця Романа та Петренка Олександра діти з багатодітних родин, які проживають у селах Киїнської громади отримали сучасні гаджети.

15:40:15 17.08.2022

Чи обов'язково українським дітям йти до школи за кордоном?

Навчатись можна і в школі України дистанційно, і піти до школи в країні, де перебуває ваша дитина. А можна поєднувати навчання і там, і там. Як краще вчинити – вирішують батьки або законні представники дитини.

11:32:15 17.08.2022

В Шестовиці відбулися заходи щодо психологічної підтримки дітей

За ініціативи Чернігівської районної військової адміністрації, Громадського об'єднання "DUSHA/UA" та за підтримки 119-ї окремої бригади територіальної оборони в с.Шестовиця Киїнської територіальної громади проведені арт-терапевтичні заходи "ХАТАДОБРА", метою яких є психологічна реабілітація та підтримка дітей, які стали жертвами військової агресії з боку росії.

11:32:24 15.08.2022

Хлопчик з Шестовиці взяв участь в акції “Діти-рятувальники — герої війни”

7-річний Єгор Шемет з села Шестовиця став найменшим серед вісьмох дітей, кого сьогодні, 12 серпня, вшановували в Маріїнському палаці. Там з нагоди Дня молоді за участі Президента України Володимира Зеленського та Першої Леді відбулася патріотична акція “Діти-рятувальники — герої війни”. Про це повідомляє ДСНС України.

11:09:21 15.08.2022