Заходи до Дня матері

Дата: 15.05.2023 08:35

14 травня в Україні відзначають День матері.

Напередодні свята в Киїнській громаді відбулися заходи до Дня матері.

Зокрема сільський голова Андрій Головач привітав матерів, чиї сини загинули під час визволення України від рашистської навали. Подякував матерям Героїв, які виховали справжніх патріотів. Низький уклін Вам і шана.

У Павлівському Будинку культури під керівництвом директора Алли Пархоменко відбулася зустріч "На світі все починається з мами" за участю багатодітних матерів та матерів, чиї діти боронять Україну.

Звучали слова подяки мамам за синів-патріотів, за мужність і стійкікість Героїв сьогодення. Говорили тепло неформально за філіжанкою чаю.

Після зустрічі відбувся концерт. Зі сцени звучали патріотичні українські пісні та слова подяки матерям, які виховали покоління вільних та незламних патріотів і воїнів.

Низький уклін всім матерям, чиї діти стали на захист України. Божого Благословення Вам. Своїх Героїв дочекайтесь з перемогою!

Також відповідні заходи відбулися у закладах освіти громади, найменші земляки звернулися з теплими словами до своїх мам.

#МатиГероя

За інформацією, відділу освіти, молоді, спорту,

культури та туризму Киїнської сільської ради