НА ВЕЛИКОДНІ СВЯТА В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ДІЯТИ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ

Дата: 17.04.2020 09:17

Фото без опису

Чернігівська обласна державна адміністрація, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, закликає мешканців області максимально обмежити пересування та перебування в громадських місцях у період вихідних і Великодніх святкових днів з 13 год.00 хв. 18 квітня до 06 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року.

Епідемічна ситуація ускладнюється з кожним днем. Фахівці очікують пік захворювань в області саме на Великодні свята з 18 по 21 квітня.

Нагадаємо, рішення про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Чернігівської області було ухвалено на позачерговому засіданні Чернігівської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 15 квітня.

Щоб стримати цю хвилю, комісія вирішила:

1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Чернігівської області обмежити пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних і святкових днів з 13 год.00 хв. 18 квітня 2020 року до 06 год 00 хвили 21 квітня 2020 року.

2. Посилити контроль дотримання встановлених обмежень на території населених пунктів, в тому числі у скверах, лісопаркових зонах та в місцях масового перебування людей.

3. Посилити контроль виконання обмежувальних заходів у культових спорудах.

4. Обмежити доступ громадян до місць поховань та із дотриманням правил карантину: не більш, як по двоє людей та у захисних масках.

5. При виявленні в організованих трудових колективах хворих на коронавірус:

– на 14 календарних днів запроваджувати протиепідемічі обмежувальні заходи до таких суб’єктів господарювання;

– складати план ліквідації вогнища інфекційного захворювання по кожному такому суб’єкту господарювання та контролювати виконання.

6. Поінформувати населення про адміністративну та кримінальну відповідальності за порушення протиепідемічних правил та санітарного законодавства.
7. Рекомендувати громадянам, за перших ознак респіраторної інфекції, залишатися вдома (за місцем перебування (проживання)) і негайно звертатися за меддопомогою за місцем обслуговування.