Поминальна субота 6 червня

Дата: 23.04.2020 15:56

Поминальні дні цього року через карантин переносяться на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня).

Про це нагадує Православна церква України в Facebook.

Фото без опису

"Карантин дещо змінює спосіб, у який ми відзначаємо свята та дні пам’яті, проте їхня сутність залишається незмінною. Вже за тиждень починаються поминальні дні, коли ми розділяємо радість Христового Воскресіння з рідними, що відійшли у життя вічне. Проте цьогоріч у зв’язку з карантином ми зможемо відвідати місця вічного спочинку наших рідних на кладовищі дещо пізніше – на Троїцьку батьківську поминальну суботу (6 червня 2020 року)", - йдеться у повідомленні.

У ПЦУ наголошують, що сенс поминальних днів після Великодня полягає не в пікніках на могилах (що суперечить духу поминальних днів), а в посиленій молитві за близьких.