Вебінар на тему: "Фермерські господарства від А до Я: створення, ведення бізнесу, державна підтримка"

Дата: 28.05.2020 09:00

Як створити фермерське господарство? Хто може увійти до його складу? Які документи необхідні для того, щоб таке господарство зареєструвати та як оформити трудові відносини його членів?

Ці та низка супутніх питань будуть розглянуті у ході вебінару на тему: «Фермерські господарства від А до Я: створення, ведення бізнесу, державна підтримка», який відбудеться 29 травня п.р. о 14.00-15.00 за участі представників:

• Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА;
  • Головного управління Державної податкової служби України у чернігівській області;
  • Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Зацікавлені особи - учасники заходу до 15.00 год. 28 травня 2020 року повинні повідомити на електронну адресу Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» fondppcn@ukr.net (контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 0936024684).

Для участі необхідно буде заповнити реєстраційну форму та перейти за отриманим посиланням у віртуальний кабінет у зазначений час в день проведення заходу. Посилання буде надіслано на зазначену вами електронну пошту.

Участь у заході безкоштовна.