Попередження для населення

Дата: 20.08.2020 15:36

УПРОДОВЖ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО

ПЕРІОДУ В ЛІСІ

З А Б О Р О Н Я Є Т Ь С Я :

- Розведення багать у лісі (крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях).

- Заїзд на території лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються в лісогосподарських цілях.

- Відвідування населенням хвойних насаджень при п’ятому класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди.

- Палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цих цілей.

- Залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом чи іншими горючими речовинами ганчір’я тощо.

- Заправляти пальним у лісі паливні баки під час роботи двигуна.

- Експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою.

- Палити чи користуватися відкритим вогнем під час проведення робіт із паливно-мастильними матеріалами (переливання пального, заправлення двигунів тощо).

- Використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих чи здатних тліти матеріалів.

І пам’ятайте, що за порушення вимог пожежної безпеки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Штрафні санкції - від 85 до 1700 грн., із відшкодуванням спричиненої пожежею шкоди.

Виконком Киїнської сільської ради