Надання безоплатної правової допомоги мешканцям села Трисвятська Слобода Чернігівського району

Дата: 27.09.2020 12:38

17 вересня 2020 року було надано безоплатну правову допомогу та проведено правопросвітницькі заходи з мешканцями села Трисвятська Слобода Чернігівського району.

Особам, які звернулись для отримання безоплатної правової допомоги, в приміщенні Трисвятсько-Слобідської сільської ради було надано вичерпні консультації з питань щодо порядку і підстав сплати податку на житлову нерухомість для фізичних осіб, підстав позбавлення права користування житлом, підстав відстрочки від служби в армії, порядку укладення договору дарування будівлі та порядку і підстав проведення перерахунку пенсії за віком.

Також, мешканці ознайомились з правовим регулюванням реалізації права на землі, порядком набуття права на землю, відповідальності за порушення земельного законодавства, способами захисту прав людини, з правами та обов’язками батьків і дітей, порядком розподілу спільного майна, відшкодування матеріальної шкоди, положеннями Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». На прикладах, були зазначені найбільш актуальні типові питання, з якими звертаються громадяни за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги та роз’яснено шляхи вирішення відповідних проблемних питань.

Фото без опису

Бажаючі отримали візитки із зазначення контактних номерів та адресою Центру, а також буклети «БПД».

Нагадуємо, що для отримання юридичної допомоги можна звернутися за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 49-а, тел: (0462) 77-51-68.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.