Привітання сільського голови Соколенка Юрія Олександровича з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти та Дня вчителя

Дата: 02.10.2020 16:32

Шановні вчителі! Щиро вітаю Вас

з професійним святом!

Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю,

за покликання сіяти мудрість і знання,

за любов до дітей і рідного краю.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання.

У всі часи ви знаходитесь в центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури і вищих духовних цінностей. Ваші професіоналізм, мудрість та терпіння безцінні. Бажаю успіхів усім, хто вносить свій внесок у розвиток галузі освіти, а значить і в майбутнє громади та всієї України. Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш вчительський талант зможе реалізуватися повною мірою.

Хороших, добрих, творчих вам учнів!

З повагою, сільський голова Юрій Соколенко