Онлайн вебінар "Підприємства харчової та переробної галузі потребують сировини для виробництва"

Дата: 30.10.2020 11:13

06 листопада 2020 року об 11.00 год відбудеться онлайн-зустріч керівників підприємств харчової та переробної промисловості з сільськогосподарськими товаровиробниками на тему: "Підприємства харчової та переробної галузі потребують сировини для виробництва" за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=sviap5kpaiw.

В ході вебінару будуть обговорюватись питання взаємовигідної співпраці підприємств харчової (переробної) галузі та сільськогосподарських товаровиробників області, перспективних планів виробничої діяльності сторін на наступні роки.

Учасники та підприємства повинні надати наступні дані: ПІБ керівника, назва с/г підприємства, посада та надіслати на e-mail: harchova@ukr.net до 03 листопада 2020 року.

вебінару на тему:

«Підприємства харчової  галузі потребують сировини для виробництва»

Дата проведення: 06 листопада 2020 року

Он-лайн-платформа

Учасники:

представники сільськогосподарських підприємств,

підприємств харчової (переробної) галузі,

районних державних адміністрацій,

об’єднаних територіальних громад

час

виступ

Тестове підключення учасників

Відкриття вебінару

Олег Крапивний – заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

Валерія Неудачина – Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11.10  11.30

Виробництво борошна та хлібобулочних виробів

Оксана Коваленко – директор ТОВ «Виробнича –комерційна фірма «Агід»;

11.30  11.45

11.45 – 12.00

Виробництво круп’яних продуктів

В’ячеслав Логінов – комерційний директор ПВТП "ДЖІ-ЕН-ЕЛ";

Ірина Брославцева – директор ТОВ «Добродія  Фудз»

Виробництво крохмальних продуктів

Сергій Самоненко – директор ПБП «Вимал»

12.20  12.35