Привітання сільського голови з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020 08:51

Шановні жителі Киїнської громади!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що новий рік принесе позитивні зміни в усі сфери людського життя, що зимові свята подарують нам те, чого найбільше бракує у повсякденному житті.

Всі ми у ці дні, прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

Вступає у свої права рік Бика. Бажаю всім, щоб у 2021 році здійснилися ваші задуми та сподівання. Нехай новий рік буде радісним і щасливим, повним надій і планів, сяючим успіхами і везінням, нехай він повністю виправдає Ваші очікування, а  все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Нехай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

З прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

З повaгою,

сільський голова Андрій Головач