Про періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців

Дата: 01.02.2021 12:55

Інформація для виборців щодо місцезнаходження відповідних органів ведення Реєстру

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 26 січня 2021 року № 24 «Про заходи щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій для здійснення відділами ведення Державного реєстру виборців щомісячного поновлення та опрацювання бази даних Реєстру просимо забезпечити подання відомостей періодичного поновлення, визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців», до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської районної державної адміністрації який знаходиться за адресою: м.Чернігів, вул.Шевченка, 48, к.200 (тел. 67-66-28, 95-20-62, електронна пошта reestrdrv2016@ukr.net).