Відвідали родини в Шестовиці

Дата: 23.03.2021 23:32

Фото без описуФото без опису

19 березня 2021 року Службою у справах дітей Киїнської сільської ради спільно з уповноваженою особою з надання соціальних послуг та місцевою владою відвідані родини з дітьми, які проживають на території Шестовицькогостаростинського округу.

Перевірені умови утримання та проживання дітей в опікунських родинах, надані поради та рекомендації з приводу виховання дітей.

Члени комісії відвідали родини, що перебувають на обліку, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків внаслідок зловживання алкогольними напоями.

Батькам  даний термін на виправлення виявлених недоліків, а місцевій владі рекомендовано посилити контроль за станом виконання батьківських обов’язків в кризових родинах, особливо під час весняних канікул.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради