Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Киїнської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області

Дата: 09.04.2021 11:42

Повідомлення про оголошення конкурсу

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Киїнської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»,  розпорядження сільського голови від 08.04.2021 року № 34 «Про  оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Киїнської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області», Киїнська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Киїнської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної  посади:

• завідувача сектору з питань земельних відносин та екології                   (1 вакансія);
  • спеціаліста сектору соціального захисту населення (1 вакансія).

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Киїнської сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі (додаток 1);
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, завірена копія трудової книжки);
  • копії документів про освіту (диплом та додаток), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію паспорта (всі сторінки);
  • копію реєстраційної картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військововслужбовців або військовозобов’язаних);
  • дві фотокартки розміром 4х6;
  • подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

1. Завідувач сектору з питань земельних відносин та екології          (1 вакансія):

- громадянство України;

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;

- стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

- знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та питання професійного спрямування;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

2. Спеціаліст сектору соціального захисту населення (1 вакансія):

- громадянство України

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- без вимог до стажу роботи;

- вільне володіння державною мовою;

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень, тощо надається за адресою: с. Киїнка, вул. Перемоги, 30, Чернігівського району Чернігівської області, телефон для довідок (0462) 68-02-31.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»,  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Киїнської сільської ради об’єднаної територіальної громади за адресою: с. Киїнка, вул. Перемоги, 30, Чернігівського району Чернігівської області.

Головний спеціаліст

з кадрової роботи                                                           З. Брегида