Потрібна допомога!

Дата: 07.04.2021 08:32

Ще 7 місяців тому 12-річний Рамазан Гасимов, який живе в с.Іванівка Чернігівського району і навчається в Іванівській школі, бігав і радів життю. Але, на жаль, трапилася біда. Буквально за кілька днів хвороба звалила хлопчика, а потім був шокуючий діагноз – вторинна апластична анемія тяжкого ступеню (аплазія по трьом паросткам кровотворення (МКХ – D 69.1).

Зараз Рамазан перебуває в Чернігівській обласній дитячій лікарні. Лікарі борються не тільки за його здоровя, а і за життя. Та для лікування дитини потрібна непідйомна для батьків сума – 3 млн. гривень.

Жителі Іванівської громади долучилися до збору коштів, але власними силами нам не справитись. Тому ми, депутати Іванівської сільської ради Чернігівського району, звертаємося до своїх колег, до всіх жителів Чернігівщини з проханням допомогти врятувати життя хлопчика.

Велике спасибі всім, хто вже допоміг Рамазану, і тим, хто зможе допомогти зараз. Адже віддаючи навіть невелику суму – ви зможете врятувати ціле життя. Будемо вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання і допоможе Рамазану, як і раніше, радіти життю.

Телефон мами Глушакової Лариси Геннадіївни – 0938999332.

Карта ПриватБанку - 4149439316511314

З повагою депутати Іванівської сільської ради Чернігівського району.