Важлива інформація для пасічників

Дата: 23.04.2021 09:33

ВИДАЧА ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО ПАСПОРТА ПАСІКИ

У відповідності до Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 року №338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  04 березня 2021 р. за № 280/35902, вступив у дію новий порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.

Для отримання ветеринарно-санітарного паспорта пасіки власнику пасіки необхідно звернутися з заявою про видачу паспорта до місцевого управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за місцем проживання або місцезнаходженням пасіки. Також власникам пасіки надається заповнений, пронумерований, прошнурований ветеринарно-санітарний паспорт пасіки.

Після отримання посадовою особовою місцевого управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області заяви та заповненого паспорта пасіки проводиться присвоєння єдиного унікального номера, внесення інформації в Реєстр паспортів пасік та здійснюється видача паспорта.

Отримавши ветеринарно-санітарний паспорт, необхідно здійснити реєстрацію пасіки суб’єктами господарювання, а також фізичними особами, у яких наявні бджолині сім’ї у Киїнській сільській раді Чернігівського району Чернігівської області.  Реєстрація пасіки проводиться за заявою про реєстрацію пасіки власника пасіки або уповноваженої ним особи в день звернення.

До заяви додається засвідчена заявником копія паспорта пасіки.

У заяві зазначаються:

- прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків та номер паспорта (для фізичної особи);

- найменування (для юридичної особи), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) (для фізичної особи - підприємця);

- місцезнаходження (для юридичної особи), місце проживання (для фізичної особи - підприємця);

- код згідно з ЄДРПОУ (для юридичної особи), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію (за наявності) та номер паспорта  (для фізичної особи - підприємця);

- контактна інформація (номер телефону, адреса електронної пошти).