Відзначили День Незалежності України у Шестовиці

Дата: 23.08.2021 12:54

Ввечері, 22 серпня відбувся святковий концерт з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у Шестовицькому Будинку культури. Звучали гарні слова про Україну. Всіх зі святом привітав голова Киїнської сільської ради Андрій Головач та староста села Шестовиця Сергій Медведєв. Голова  Шестовицької ветеранської організації Ольга Сірик пригадала, як вона 30 років тому, разом з тисячами людей, які вийшли на підтримку незалежності країни стояла під стінами Верховної Ради УРСР, яка ухвалювала Акт проголошення незалежності України у суботу, 24 серпня 1991.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУчасники художньої самодіяльності під керівництвом художніх керівників Ольги Коцур і Володимира Макеєва та директора БК Тетяни Мовчан подарували змістовний концерт, у якому звучали пісні про Україну, про рідну землю, про маму, про кохання. Гучними оплесками зустрічали свою улюблену «Горлицю». Глядачі мали змогу послухати гуморески у виконанні Ольги Сірик, подивитися сатиричні сценки. На сам кінець концерту запалив публіку відомий чернігівський гурт «Голос Душі».