На дорозі Р-69 в с. Киїнка розпочато укладання вирівнюючого шару нового покриття

Дата: 28.08.2021 11:19

У процесі ремонту ділянка траси Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів по селу Киїнка, що на виїзді з обласного центру, оновлено буде відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Протяжність ремонту - 3,7 км. Підрядна організація - ТОВ "ШБУ №14".

Фото без опису

Наразі вже укладено 2,7 км нижнього шару нового покриття. За сприятливих погодних умов роботи з гарячим асфальтобетоном буде відновлено.

Фото без опису

Ця ділянка дороги Р-69 забезпечує в'їзд до обласного центру з об'їзної Чернігова з траси М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі. Фактично село Киїнка - це околиця Чернігова, тут проживає чимало людей, що працюють у місті. Також є дачні будинки містян. Рухається міський громадський транспорт, шкільний автобус.

Фото без опису

В процесі ремонту буде знято старе зношене покриття дороги. Замість нього влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону товщиною 12 сантиметрів та верхній шар товщиною 5 сантиметрів. Будуть відремонтовані зупинкові та посадкові майданчики, встановлені нові автопавільйони на зупинках громадського транспорту. Також буде зроблена тротуарна зона. Встановлені нові дорожні знаки, огородження, напрямні стовпчики, нанесено розмітку, шумові смуги. Влаштовано зовнішнє електроосвітлення.

Фото без опису

В рамках Програми президента України "Велике будівництво" у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

За матеріалами Служби автомобільних

доріг у Чернігівській області