Дорогі бібліотекарі, вітаємо Вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 10:32

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом –

Всеукраїнським днем бібліотек.

З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо. І хоча сьогодні відбувається стрімкий розвиток інформаційних технологій, жоден потужний інформаційний центр не зможе замінити працю кваліфікованого бібліотекаря, а комп’ютер – друковану книгу.

В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні, доброзичливі люди – справжні фахівці в галузі інформації.

Шановні бібліотекарі! Ви майстерно знайомите читачів із світом книг, допомагаєте поринути у вир інформації та знань. Бажаємо, щоб у вашому колі з’явилося ще більше поціновувачів літератури, щоб у ваших бібліотеках завжди було багато читачів, які люблять і бережуть книги. Нехай ваша щоденна клопітка праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях. Міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя Вам та Вашим родинам.а також нових творчих здобутків на благо розвитку нашої громади!

З повагою – сільський голова Андрій ГОЛОВАЧ,

виконавчий комітет та депутатський корпус