Привітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Дата: 14.10.2021 08:16

Шановні жителі Киїнської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України та Днем Українського козацтва!

Споконвіку наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

Ми висловлюємо свою повагу та вдячність усім українським воїнам, які взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Нехай будуть почуті всі молитви за мир в Україні, щоб наші бійці верталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких та рідних, і нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! Бажаємо всім воїнам-захисникам міцного здоров’я, мужності, сили духу та витримки. А всім українцям – Мирного неба.

Сільський голова Андрій ГОЛОВАЧ,

виконавчий комітет та депутатський корпус