Вшанування пам’яті загиблих воїнів

Дата: 28.10.2021 12:55

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників.

У цей день ми висловлюємо слова глибокої вдячності та низько вклоняємося всім нашим ветеранам, учасникам Другої світової війни і тим, хто своєю самовідданою працею в тилу наближав перемогу над ворогом.  Ми складаємо глибоку шану матерям і дружинам загиблих воїнів та дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Ми згадуємо всіх наших односельців, чиє життя забрала війна.

28 жовтня назавжди залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного українця. Адже Україна зазнала дуже великих жертв і руйнувань у Другій світовій війні. Скільки років минуло, скільки змінилося поколінь, але пам’ять про ті незабутні буремні роки, коли горіли села та міста й гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Наш народ заплатив неймовірно високу ціну за право бути вільними, і ми завжди пишатимемося подвигом наших борців за свободу Батьківщини.

З цієї нагоди в Киїнській територіальній громаді відбулися церемонії вшанування пам’яті загиблих воїнів. Сільський голова Киїнської сільської ради та перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Юрченко Лариса Михайлівна вшанували пам’ять усіх тих, хто ціною власного життя дозволив нам жити в мирній країні й тих, хто відстояв нашу рідну землю в роки Другої світової війни. Пам’ять про українців, які вибороли свободу важкими втратами, житиме вічно.

За інформацією

Киїнської об’єднаної територіальної громади