Місцеві бюджети Чернігівщини отримали від фізичних осіб 553,6 млн грн єдиного податку

Дата: 11.11.2021 09:45

За січень – жовтень 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 553,6  млн грн єдиного податку з фізичних осіб. Це на 101,9 млн грн або на 22,6 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року, — інформує громадськість начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк. За січень — жовтень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 451,7 млн гривень.

Очільниця податкової служби зазначає, що безпосередньо у жовтні 2021 року надходження єдиного податку з фізичних осіб зросли порівняно з минулорічними на 25,3 відс. (на 13,7 млн грн) та склали 67,8 млн гривень. За жовтень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 54 млн гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області