Щодо компенсації витрат, понесених у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини)

Дата: 18.10.2021 12:35

З 04.10.2021 року розпочато прийом документів на компенсацію витрат, понесених у зв’язку із проведенням та підтвердженням відповідності виробництва органічної продукції (сировини) та видачею сертифіката відповідності у рослинництві, тваринництві, переробці сільськогосподарської продукції та виробництві мікробіологічних препаратів для сільськогосподарської галузі, в тому числі у перехідний період згідно «Комплексної Програми підтримки розвитку агропромислового комплексу Чернігівської області на 2020-2027 роки», яка затверджена рішенням другої (позачергової) сесії обласної ради восьмого скликання 26 січня 2021 року № 4-2/VІІІ в редакції рішення п’ятої сесії обласної ради восьмого скликання 03 серпня 2021 року № 9-5/ VІІІ.

З переліком документів, необхідних для отримання фінансової підтримки, зацікавлені особи можуть ознайомитись на сайті http://apk.cg.gov.ua або отримати консультацію по телефону (0462) 77-89-37.

Прийом документів триватиме до 10.12.2021 року в Департаменті агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (м. Чернігів, проспект Миру, 14, кабінет 303).