Щодо умов запровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Дата: 22.10.2021 11:02

Забезпечення сервісного підходу та упровадження зручних для громадян організаційних моделей соціального захисту населення є важливими умовами успішної реалізації реформ, які впроваджуються в Україні. Використання у повному обсязі високоефективних інструментів адміністрування процесу надання соціальної підтримки, зокрема програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», організація надання на базовому рівні соціальних послуг дає змогу забезпечити максимальну їх доступність та комплексне розв’язання питань соціального захисту населення з урахуванням конкретних потреб кожної особи.