Щодо відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 23.11.2021 14:05

Згідно Програми відшкодування витрат з поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни у Чернігівській області на 2021 – 2025 роки (затвердженої рішенням обласної ради від 03.08.2021 № 8-5/VІІІ), особі, яка поховала померлого (загиблого) учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності або особу з інвалідністю внаслідок війни, виплачується компенсація за понесені витрати на ритуальні послуги.

Порядком відшкодування витрат з поховання передбачено, що пакет документів на відшкодування вартості ритуальних послуг, подається особою, яка здійснила поховання, до сектору соціального захисту населення (завідувач сектору Качан Світлана Володимирівна тел. 0939669730). Потім уповноваженою особою виконавчого комітету документи передаються до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Для відшкодування вартості ритуальних послуг необхідно подати такі документи:

• заяву на відшкодування понесених витрат на поховання із зазначенням реквізитів особового рахунку, відкритого в установі банку, для перерахування коштів;
  • копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (з пред’явлення моригіналу документа);
  • копію документа про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • копію свідоцтва про смерть, виданого органами реєстрації актів цивільного стану (з пред’явленням оригіналу документа);
  • копію документа (посвідчення), що підтверджує віднесення померлої (загиблої) особи до категорії учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності чи особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • документи, що підтверджують перелік та вартість ритуальних послуг, наданих при похованні померлої (загиблої) особи, яка мала категорію учасника бойових дій, постраждалого учасника Революції Гідності чи особи з інвалідністю внаслідок війни.