ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, вивезення та захоронення) твердих побутових відходів на території Киїнської сільської ради

Дата: 04.11.2021 08:58

Фото без опису

Киїнська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, вивезення та захоронення) твердих побутових відходів на території Киїнської сільської ради.

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Киїнська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області, 15505, вул. Перемоги, 30, с. Киїнка, Чернігівська район, Чернігівська область.

Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету Киїнської сільської ради від 13 жовтня 2021р.  192 «Про підготовку до проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, вивезення та захоронення) твердих побутових відходів на території Киїнської сільської ради».

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Конкурс відбудеться у приміщенні Киїнської сільської ради (адреса: с. Киїнка, вул. Перемоги, 30) після закінчення 30 календарних днів з дня публікації цього оголошення. Дата і час проведення конкурсу будуть повідомлені додатково кожному учаснику.

Контактна особа: сільський голова Андрій ГОЛОВАЧ, тел. (0462)680-231.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Для участі у конкурсі його учасники подають оригінали та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

• заява на участь в конкурсі;

• довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство: реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів); керівний склад (посада, ПІБ, телефон для контактів) – для юридичних осіб; форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб);

• копія статуту або іншого установчого документу;

• копія свідоцтва про державну реєстрацію та/або виписка з єдиного державного реєстру;

• балансового звіту субєкта господарювання за останній звітній період;

• довідки відповідних органів державної податкової служби і Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

• документа, що містить інформацію про технічний потенціал субєкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі субєкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);

• документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із збирання та перевезення твердих, великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік;

• технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;

• довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;

• довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування;

• довідки про проходження водіями медичного огляду;

• документа, що містить відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

• документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо;

• інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення (збирання, вивезення та захоронення) побутових відходів: територія с. Киїнка, с. Трисвятська Слобода, с. Павлівка, с. Гущин, с. Жавинка, с. Шестовиця Киїнської сільської ради.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 16 год. 30 хв. 03 грудня 2021 року.

Конкурсні пропозиції надаються учасниками конкурсу особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії у заклеєному та скріпленому печаткою конверті, із зазначенням повного найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 08.30 год. до 16.30 год., перерва з 13.00 до 13.45 год., у робочі дні з моменту опублікування оголошення за адресою: Киїнська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області, вул. Перемоги, 30, с. Киїнка, Чернігівський район, Чернігівська область, 15505.