ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО АВАРІЙНЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В С.КИЇНКА ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 30.11.2021 08:31

736 споживачам с.Киїнка Чернігівського району тимчасово припинено газопостачання через пошкодження газопроводу сторонньою організацією.

При проведенні дорожніх робіт сторонньою організацією було пошкоджено розподільчий газопровід середнього тиску. Через пошкодження та витік довелося тимчасово припинити газопостачання. Наразі працівники АТ «Чернігівгаз» здійснюють обхід споживачів і перекриття запірних пристроїв у домогосподарствах та проводять роботи для заміни пошкодженої частини газопроводу за регламентом, передбаченим Правилами безпеки систем газопостачання України (ПБСГ)

Фото без опису

Для виконання відновлювальних робіт сторона, з вини якої сталося пошкодження газопроводу, повинна компенсувати завдані збитки, адже в тарифі на розподіл газу, затвердженому НРЕКП, такі витрати не передбачено. Розрахунок суми збитків відбувається згідно з кодексом ГРМ (розділ ХІ, глава 4, пункт 6 ).

Відновлення газопостачання відбувається згідно з Правилами безпеки систем газопостачання і передбачає суворе дотримання регламенту виконання газонебезпечних робіт, зокрема, діагностику зварних швів та випробування газопроводу на герметичність, а також подворовий обхід споживачів для пуску газу – від того, як споживачі надаватимуть доступ до своїх систем газопостачання, теж залежать терміни його поновлення.

Пам’ятайте, виконання земляних робіт вимагає суворого дотримання правил, аби не обернутися такими аваріями!

З повним переліком правил проведення робіт в межах охоронних зон можна ознайомитись у главі 4 розділу ІІІ Кодексу газорозподільних систем.

Повідомлення про аварійне припинення газопостачання в с.Киїнка Чернігівського району / Чернігівгаз (dsoua.com)