Перевірка готовності сімей з дітьми до осінньо-зимового періоду

Дата: 02.12.2021 15:20

1 грудня поточного року у зв’язку з початком осінньо-зимового періоду та з метою попередження нещасних випадків серед дітей внаслідок переохолодження Службою у справах дітей Киїнської сільської ради спільно з спеціалістом сектору соціального захисту населення та представниками місцевої влади проведено рейд в селах Киїнка та Трисвятська Слобода.

Члени комісії звернули особливу увагу на технічний стан систем та приладів опалення, наявність запасів палива, продуктів харчування, дитячого теплого одягу та взуття.

Під час відвідування виявлені родини, де батьки не заготували достатньої кількості твердого палива на опалювальний сезон, та родина, в якої пічне опалення перебуває в аварійному стані.

Батьків зобов’язали в найкоротші строки виправити виявлені недоліки.

Питання попередження нещасних випадків серед дітей перебуває на особистому контролі керівництва громади.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради