Перевірені умови проживання дітей в опікунських родинах

Дата: 02.02.2022 16:17

Фото без опису

1 лютого поточного року Службою у справах дітей Киїнської сільської ради спільно з представниками місцевої влади відвідані сім’ї опікунів, які проживають на території Киїнської територіальної громади та виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Захід відбувся з метою здійснення контролю над виконанням своїх обов’язків опікунами щодо виховання та утримання дітей, цільового використання коштів та дотримання законних прав та інтересів підопічних.

Опікунам наголошено про необхідність нагляду за учбовим процесом дітей, особливо під час дистанційного навчання. Нагадали про недопустимість перебування підлітків в нічний час без супроводу дорослих у громадських місцях, і взагалі, поза межами дому.

На території нашої громади проживає 18 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування всі вони охоплені сімейними формами виховання та зростають в атмосфері любові і підтримки.

Діти, що залишились без батьківського піклування знаходяться під охороною держави, що надзвичайно важливо для кожної дитини!

За інформацією служби у справах дітей

Киїнської сільської ради