A A A K K K
для людей із порушенням зору
Киїнська об’єднана територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Чи зараховується період безробіття до страхового стажу для нарахування пенсії?

Дата: 06.02.2022 17:29
Кількість переглядів: 52

Як зазначено у ст. 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” ( https://is.gd/8zE0KG ), страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

До страхового стажу зараховується період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття,

  • отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності);

  • допомогу по частковому безробіттю;

  • допомогу по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України;

  • матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації.

  • За інформацією Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь