З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:22

Шановні жителі громади!
Вітаємо вас з Днем Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як основа нашої держави й демократії, гарант незалежності, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина.
28 червня 1996 року українці отримали Конституцію, в якій носієм суверенітету та єдиним джерелом влади було проголошено народ, а найвищою соціальною цінністю – людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпеку.
У наш воєнний час ці проголошені Україною цінності набули нового пронизливого значення. Усі ми усвідомили, що саме вони є найголовнішими для кожного українця і їх ми будемо відстоювати до Перемоги!
Тож дозвольте в цей день подякувати вам за єдність і побажати всім нам Миру, Добра та Вільної України.
Слава Україні!

З повагою,