Робота з обстеження будинків, пошкоджених внаслідок військових дій на території Киїнської громади, триває

Дата: 02.08.2022 15:38

2 серпня 2022 року в приміщенні Киїнської сільської ради відбулося засідання Комісії з обстеження технічного стану об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ на території Киїнської сільської ради. Голова Комісії, заступник сільського голови Віктор НІКІТЕНКО звернув увагу присутніх на зміни, які були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2022 № 700 та стосувалися форми акту обстеження та механізмів його проведення (нова форма акту додається).

Заступник голови Комісії, завідувач сектору архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Киїнської сільської ради Роман КЛИМЕНКО виніс на розгляд членів Комісії орієнтовний графік проведення обстеження багатоквартирних та приватних будинків, які знаходяться на території громади, який було прийнято за основу (графік додається).

З 8 серпня поточного року обстеження домогосподарств, які зазнали пошкоджень та руйнувань внаслідок військових дій на території Киїнської громади, буде здійснюватися згідно затвердженого графіку.

За інформацією Комісії з обстеження технічного стану об’єктів, які постраждали внаслідок збройної агресії РФ на території Киїнської сільської ради

План обстеження будинків (маршрут)

Форма акту обстеження_Киїнська ОТГ