Контроль за умовами утримання та проживання дітей

Дата: 14.09.2022 15:59

13 вересня поточного року начальником Служби у справах дітей Киїнськоїї сільської ради Оксаною Булах здійснений профілактичний рейд спільно з уповноваженою особою із надання соціальних послуг Інною Гутник та представниками сектору ювенальної превенції ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області Наталією Барбаш, Оленою Минаєвою та Дмитром Климком. Охоплені села Киїнка та Шестовиця.

Перевірені умови проживання дітей в родинах, що опинились в складних життєвих обставинах. Виявлені батьки, які внаслідок зловживання алкоголем не здійснюють належного догляду за дітьми. Члени комісії провели профілактичні бесіди з попередження випадків насилля в родині та  недопущення порушення прав дітей, наголосили про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків. Представники ювенальної превенції винесли попередження батькам та вказали термін на виправлення та створення належних умов проживання для дітей.

Відвідана опікунська родина, з метою контролю над виконанням своїх обов’язків піклувальником щодо виховання та утримання дітей позбавлених батьківського піклування.

В подальшому продовжуватиметься співпраця Киїнської  територіальної громади з відповідними службами з метою захисту прав та законний інтересів дітей.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради