Можливості Державного аграрного реєстру

Дата: 30.09.2022 11:49

Фото без описуФото без описуФото без опису

Державний аграрний реєстр (ДАР) — це державна електронна система, створена для прозорого розподілу підтримки українським аграріям.

Умови програми відповідно до Постанови КМУ від 16 серпня 2022 р. № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок на участь у програмі за двома напрямками:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь.
  • спеціальна дотація на утримання корів.

Граничний строк подачі заявок на участь у програмі за обома напрямами – 15 листопада 2022 року виключно через ДАР.

НАПРЯМ «БЮДЖЕТНА СУБСИДІЯ НА ОДИНИЦЮ ОБРОБЛЮВАЛЬНИХ УГІДЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»

Хто може подати заявку? фізичні та юридичні особи, що обробляють не менше га і не більше 120 га земель сільськогосподарського призначення.

Сума виплати? 3 100 грн на один гектар землі, але не більше 372 тис. грн.

НАПРЯМ «СПЕЦІАЛЬНА БЮДЖЕТНА ДОТАЦІЯ ЗА УТРИМАННЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ (КОРІВ) УСІХ НАПРЯМКІВ ПРОДУКТИВНОСТІ»

Хто може подати заявку? фізичні та юридичні особи, агровиробники, які утримують від до 100 корів усіх напрямів продуктивності.

Сума виплати? 5300 грн на одну корову, але не більше 530 тис. грн.