Щодо обмеження споживання електричної енергії

Дата: 23.10.2022 13:31

Фото без описувнаслідок масованого ракетного удару рф по об’єктам енергетичної інфраструктури України було пошкоджено багато електростанцій, підстанцій та електричних мереж. У деяких регіонах тимчасово відсутня електроенергія, а у деяких введені графіки аварійних відключень для промислових та побутових споживачів. Керівництво держави тримає ситуацію щодо відновлення електропостачання на контролі. В Офісі Президента України відбулась оперативна нарада за участю профільних державних органів, установ та енергетичних компаній, зокрема, НКРЕКП, Міністерства енергетики України, НЕК «Укренерго».

Разом з цим, Регулятор закликає громадян зберігати спокій та звертається з проханням сьогодні та в найближчі декілька днів добровільно обмежити споживання електричної енергії у своїх домогосподарствах, особливо у вечірній час з 17.00 по 22.00. та з ранку з 07.00 по 09.00 Це можна зробити, якщо мінімізувати підключення до мережі у цей період часу потужних енергоємних побутових приладів, таких як електрообігрівачі, водонагрівачі (бойлери), кухонні електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електричні духові шафи, електрочайники (кавоварки), праски, посудомийні машини, кондиціонери, пилососи тощо.