Проект ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні"

Дата: 25.10.2022 19:39

Днями до Киїнської територіальної громади у межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "ДЕСПРО" було передано Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 800VA/500W з чистою синусоїдою та  акумулятором GL12650M6  12V-65Ah з потужним контролером заряду до 30А. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням Киїнську амбулаторію загальної практики -сімейної медицини у разі знеструмлення загальної мережі села. Це стало можливим завдячуючи проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.