Службою у справах дітей Киїнської сільської ради Проведений рейд

Дата: 26.10.2022 17:22

Проведений рейд

З метою соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей шкільного віку, які не охоплені навчанням 24 жовтня поточного начальником Служби у справах дітей Киїнської сільської ради Оксаною БУЛАХ спільно з уповноваженою особою з надання соціальних послуг Інною ГУТНИК з залученням інспектора сектору ювенальної превенції ВП ЧРУП ГУНП Наталії БАРБАШ та представника Міжнародної громадської організації «Лайф Інтернешнл» Богдана МАЗУРА проведений рейд.

Відвідані опікунські та кризові родини в селах Киїнка,  Шестовиця та Трисвятська Слобода з метою обстеження умов проживання та утримання в них дітей.

Також, на виконання доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації проведена робота з попередження нещасних випадків серед дітей. Батькам та опікунам наголосили про контроль за дозвіллям дітей під час канікул.

Представником благодійної організації надана гуманітарна допомога у вигляді продуктових наборів всім відвіданим родинам.

Варто зазначити, що стан утримання та виховання дітей в кризових родинах перебуває на контролі керівництва громади та відповідних служб.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради