ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 27.12.2022 14:51

До уваги жителів!

Відповідно до рішення дванадцятої сесії VIІI скликання Киїнської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області від «5» серпня 2022 року розробляється містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки площею 6,0000 га, кадастровий номер 7425589700:03:000:5653, яка розташована на території Шестовицького старостинського округу за межами с. Шестовиця в адміністративних межах Киїнської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з земель «01.03 для ведення особистого селянського господарства» на землі «11.02 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної та іншої промисловості», визначення містобудівних умов та обмежень земельної ділянки та будівництва підприємства з комплектації промислових виробів».

Розробник ___________Код ЕДРПОУ:_______, юридична адреса, тел..

Приймаються пропозиції громадян.

Відповідальна особа: _____________________.