Відбувся профілактичний захід

Дата: 18.01.2023 16:01

18 січня поточного року начальник Служби у справах дітей Киїнської сільської ради Оксана Булах спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції відділу поліції ЧРУП ГУНП Наталією Барбаш та Дмитром Климком відвідали сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Охоплені села Шестовиця та Трисвятська Слобода.
Члени комісії провели профілактичні бесіди з батьками щодо попередження випадків насилля в родині, недопущення порушення прав дітей, та запобігання причин, що зумовлюють дитячу злочинність.
Представниками поліції притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов'язків, про що складені відповідні протоколи.
В подальшому продовжуватиметься співпраця Киїнської  територіальної  громади з відповідними службами з метою захисту прав та законний інтересів дітей.

За інформацією служби у справах дітей Киїнської сільської ради