Про грошову допомогу особам з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 19.01.2023 10:42

Управління соціального захисту населення Чернігівської районної державної адміністрації надсилає постанову Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 №1393 "Про реалізацію спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червого Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проекту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни", згідно якої особи з інвалідністю мають можливість отримати грошову допомогу у розмірі 4 000 гривень на місяць протягом чотирьох місяців.

Для отримання вищевказаної грошової допомоги особою з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи подається заява в електронній формі шляхом її заповнення на вебсайті eveteran.gov.ua.