Про перейменування вулиць

Дата: 24.02.2023 16:06

Шановні жителі с. Киїнка, в  зв’язку  з   перейменуванням  вулиць  Гагаріна, Пушкіна, Комарова, Толстого та провулку Толстого в  с. Киїнка 25 лютого 2023 року будуть проведені збори громадян депутатами та представниками  від сільської ради. Киїнською сільською радою запропоновані такі назви для перейменування: вулицю Толстого на вулицю Олексія Христенка, провулок Толстого на провулок Олексія Христенка, вулицю Пушкіна на вулицю Гарматна або Дмитра Лук’яненка, вулицю Гагаріна на вулицю Героїв України або Володимира Настича, вулицю Комарова на вулицю Лазаря Барановича або Дмитра Мазирьова Тому доречно буде прийти та висловити власну думку, віддати свій голос «за» чи «проти» при вирішенні питання перейменування Вашої вулиці/провулку.

25 лютого 2023 року о 11:00 на перетині вулиці Комарова та Перемоги будуть проведені збори громадян вулиці Комарова. Нагальне питання зборів – бути чи не бути перейменуванню вулиці Комарова. Тому доречно буде прийти та висловити власну думку, віддати свій голос «за» чи «проти» при вирішенні питання перейменування Вашої вулиці.

25 лютого 2023 року о 11:30 на перехресті вулиці Гагаріна та Миру будуть проведені збори громадян вулиці Гагаріна. Нагальне питання зборів – бути чи не бути перейменуванню вулиці Гагаріна. Тому доречно буде прийти та висловити власну думку, віддати свій голос «за» чи «проти» при вирішенні питання перейменування Вашої вулиці.

25 лютого 2023 року о 12:00 на перехресті вулиці Пушкіна та Поліська будуть проведені збори громадян вулиці Пушкіна. Нагальне питання зборів – бути чи не бути перейменуванню вулиці Пушкіна. Тому доречно буде прийти та висловити власну думку, віддати свій голос «за» чи «проти» при вирішенні питання перейменування Вашої вулиці.